O nas

O nas

F.H.U. „Ćmachowski

Istnieje na rynku od 2005 roku. Lata doświadczeń sprawiły, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w:  Sprzedaży, montażu, serwisie, naprawie, stolarki budowlanej np. okien, drzwi, parapetów, rolet. Pracownicy firmy „Ćmachowski” posiadają bardzo duże doświadczenie w sprzedaży i montażu szeroko pojętej stolarki otworowej.
Dzięki tak dobranej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Działamy na terenie Śląska, ale istnieje również możliwość świadczenia usług na terenie całej Polski.
Pragniemy zachęcić Państwa do współpracy mając nadzieję, iż dołączycie Państwo do grona stałych, usatysfakcjonowanych klientów naszej firmy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktowania się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań

Stolarka okienna

Na każdą kieszeń i potrzebę

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości stolarki okiennej, która doskonale sprawdzi się w Twoim domu czy biurze. Niezależnie od preferencji estetycznych, funkcjonalnych czy budżetu, mamy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.
Nasza firma oferuje również kompleksowy serwis okien. 

Okna i drzwi balkonowe

Polecane produkty

Każdy z tych produktów reprezentuje nie tylko innowacyjne rozwiązania technologiczne, ale także elegancki design, który doskonale wkomponuje się w różnorodne style architektoniczne.

Przesuwane białe okna

Drewniane podwójne szyby

Drewniane drzwi przesuwne

Okna odporne na warunki atmosferyczne